AS Eesti Loots

Registrikood: 10717897
Sadama tee 9 Rohuneeme Viimsi vald 74012 Harju maakond

Üldised kontaktandmed

Üldtelefon (09.00 – 16.00): +372 605 3800
Tellimused ja Rohuneeme sadam (24h): +372 605 3888
E-post (üldine): loots@loots.ee
E-post (lootsi tellimine): tellimus@loots.ee

Töötajate kontaktid

Peeter Sepp

Juhatuse liige

peeter.sepp@loots.ee

+372 520 8342

+372 605 3801

Harry Sillamaa

Lootsiteenistuse juht

harry.sillamaa@loots.ee

+372 506 8032

+372 605 3805

Aare Pildre

Laevastiku kapten

aare.pildre@loots.ee

+372 510 4101

+372 605 3808

Ervin Piikmann

Laevastiku mehaanik

ervin.piikmann@loots.ee

+372 505 2416

+372 605 3809

Maiu Lutter

Finantsjuht-pearaamatupidaja

maiu.lutter@loots.ee

+372 521 8484

+372 605 3804

Katrin Kaldas

Vanemraamatupidaja

katrin.kaldas@loots.ee

+372 5565 5353

+372 605 3806

Epp Jurss

Raamatupidaja (lootsikviitungite arvestus)

epp.jurss@loots.ee

+372 5620 4025

+372 605 3811

Otsi leheküljelt