AS Eesti Loots

Registrikood: 10717897
Sadama tee 9 Rohuneeme Viimsi vald 74012 Harju maakond

AS Eesti Loots ettevõtte visuaalne identiteet

PDF logo  | Png logo | Jpeg logo

Üldised kontaktandmed

Üldtelefon: +372 605 3800
Tellimused: +372 605 3888
E-post (üldine): loots@loots.ee
E-post (lootsi tellimine): tellimus@loots.ee

Töötajate kontaktid

Peeter Sepp

Juhatuse liige

peeter.sepp@loots.ee

+372 5208 342

+372 605 3801

Kristi Meier

Juhatuse assistent

kristi.meier@loots.ee

+372 513 3003

+372 605 3800

Harry Sillamaa

Juhataja-vanemmereloots

harry.sillamaa@loots.ee

+372 506 8032

+372 605 3805

Aare Pildre

Laevastiku kapten

aare.pildre@loots.ee

+372 510 4101

+372 605 3808

Ervin Piikmann

Laevastiku mehaanik

ervin.piikmann@loots.ee

+372 505 2416

+372 605 3809

Andra Nurk

Personalispetsialist

andra.nurk@loots.ee

+372 509 4996

+372 605 3807

Maiu Lutter

Finantsjuht-pearaamatupidaja

maiu.lutter@loots.ee

+372 521 8484

+372 605 3804

Katrin Kaldas

Vanemraamatupidaja

katrin.kaldas@loots.ee

+372 55 655353

+372 605 3806

Epp Jurss

Raamatupidaja (lootsikviitungite arvestus)

epp.jurss@loots.ee

+372 562 04025

+372 605 3811

Otsi leheküljelt