AS Eesti Loots

Регистрационный код: 10717897
Sadama tee 9 Rohuneeme Viimsi vald 74012 Harju maakond

AS Eesti Loots bнешняя идентичность

PDF logo  | Png logo | Jpeg logo

Kонтактные данные

Телефон: +372 605 3800
Заказов: +372 605 3888
Эл. почта (генеральный): loots@loots.ee
Эл. почта (заказ лоцмана): tellimus@loots.ee

Töötajate kontaktid

Peeter Sepp

Juhatuse liige

peeter.sepp@loots.ee

+372 5208 342

+372 6053 801

Kristi Meier

Juhatuse assistent

kristi.meier@loots.ee

+372 513 3003

+372 605 800

Harry Sillamaa

Juhataja-vanemmereloots

harry.sillamaa@loots.ee

+372 506 8032

+372 6053 805

Aare Pildre

Laevastiku kapten

aare.pildre@loots.ee

+372 510 4101

+372 6053 808

Ervin Piikmann

Laevastiku mehaanik

ervin.piikmann@loots.ee

+372 505 2416

+372 6053 809

Andra Nurk

Personalispetsialist

andra.nurk@loots.ee

+372 509 4996

+372 6053 807

Maiu Lutter

Finantsjuht-pearaamatupidaja

maiu.lutter@loots.ee

+372 521 8484

+372 6053 804

Katrin Kaldas

Vanemraamatupidaja

katrin.kaldas@loots.ee

+372 55 655353

+372 6053 806

Epp Jurss

Raamatupidaja (lootsikviitungite arvestus)

epp.jurss@loots.ee

+372 562 04025

+372 6053 811

Введите текст и нажмите «Ввод» для поиска